sorrend: hsz/oldal:

kuzco007  » 2015-08-23 00:56:40

Admin

Kitiltva

Hsz.: 904

mysuti írta:

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy várható-e nb 3 a FIFA 14-hez?
rnrnNem tervezzük.

kuzco007  » 2015-08-23 00:54:37

Admin

Kitiltva

Hsz.: 904

mysuti  » 2014-10-21 18:10:07

Kitiltva

Hsz.: 9

Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy várható-e nb 3 a FIFA 14-hez?

kuzco007  » 2014-07-23 02:19:22

Admin

Kitiltva

Hsz.: 904

Nem lehet frissíteni, a Match Dayt betudod kapcsolni, de akkor nem lesz a magyar bajnokság benne.

DagostaHUN  » 2014-07-02 20:52:33

Kitiltva

Hsz.: 3

Sziasztok!rnHa felrakom a HSP 14-et, akkor lehet a játékon belül frissíteni a kereteket vagy nem? Illetve a match day funkció be lehet kapcsolva vagy nem?

kuzco007  » 2014-06-27 23:23:57

Admin

Kitiltva

Hsz.: 904

Hogy tetszik az új kiadás?

Zsul  » 2014-04-28 17:25:54

Kitiltva

Hsz.: 2232

Sziasztok!rnrnAzt szeretném kérdezni, hogy van e itt olyan kiegészítő készítő, aki megcsinálná a soron következő VB-re használatos ADIDAS játékvezetői mezt? Persze sima, vb-s jelvény nélkül is, hogy univerzálisan lehessen használni.rnJah és még egy nem elhanyagolható kérdés: megtenné ezt úgy hogy FIFA 10 kompatibilis legyen?rnTudom, hogy ez itt a HSP 14, de ha lenne FIFA 10-re, akkor mindjárt egy mezt két FIFA alatt is lehetne használni, mert az kompatibilis a FIFA 09-el is. Tudom... tudom... ki játszik még ezekkel... pl. én. rn(Ott, még ha akarok, játszhatok 45 percet is, azért azokkal játszom, meg veszettül tetszik a FIFA 09 dinamikája.)rnJó lenne, ha nem csak mindig az aktuális fifákhoz készülne kiegészítő mez...

Nub  » 2014-03-21 20:17:11

Kitiltva

Hsz.: 119

Sziasztok!rnrnLesz ebből friss verzió, ami tartalmazza a téli átigazolásokat vagy nem, mert annak örülnékrnrnU.I.: miért halott az oldal?
Nub

morpheusm  » 2014-01-24 14:53:53

Kitiltva

Hsz.: 1316

Elnézve az oldal aktivitását, szerintem ebből nem lesz semmi.

norbert250  » 2014-01-19 15:47:04

Kitiltva

Hsz.: 3

Azt hiszem, hogy rosszul fogalmaztam az előbbi hozzászólással... Hogyan lehetne megoldani, hogy a HSP-t is tartalmazza a játék, és a legújabb/frissebb kereteket is?

norbert250  » 2014-01-17 23:04:38

Kitiltva

Hsz.: 3

Sziasztok! Kérdéssel és kéréssel fordulnék felétek! Én rendszeresen használom a fifahungary-t, hogy színesebbé és izgalmasabbá tegyem a játékot. Ezen kívül beletettem a fifa-infinitit, mert így számos bajnokság, játékos, mini arc, ország használatba vehető az alap játék mellett, de megpróbáltam mellé feltelepíteni a HSP-t is persze és nagyon összekutyulta egymást a kettő... pl.ha a HSP-t telepítem másodjára akkor magyar csapatok nincsenek, de az összes magyar játékosból lengyel lesz és ez fordítva is igaz... És ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy lehetne-e készíteni olyan patch-et amiben a magyar NBI,II is szerepel, azon kívül mondjuk egy török bajnokság is egyben ? Előre is köszönöm!

morpheusm  » 2014-01-12 17:15:47

Kitiltva

Hsz.: 1316

Kamerabeállításoknál be lehet állítani, hogy mennyire közelítsen a kamera. Így közelebb "hozhatod" a játékosokat.

jojo70  » 2013-12-31 14:30:17

Kitiltva

Hsz.: 22

Sziasztok. lenne pár észrevételem.megvettem eredetibe a 14 ahogy a 13 12 is. De a 14 ben a kamerabeállitás nagyon gagyi olyan messze vannak a játékosok alig látni belölük valamit. Pl 13 ban nagyon jo volt közelebb látni a játékot(.laptopon játszom.)A másik, az arénamenüben a sajátzenék amit én magam teszekbe egyszer csak megszolalnak játék közben is... Hát elég fura. Valaki vélemény???

szakimaki  » 2013-12-30 21:10:28

Kitiltva

Hsz.: 9

Sziasztok!Nekem az a problémám a HSP 14 feltelepitése után, hogy a második szezon kezdettől kidob már a mezválasztásnál.Valakinek megoldás??? Előre is köszi.

szakimaki  » 2013-12-30 08:58:00

Kitiltva

Hsz.: 9

Sziasztok!A HSP 14 nekem nagyon tetszik csak a szurkolói hangokat és a gólöröm zenéket nem sikerült betenni a játékba (ha lehet kérnék egy szájbarágós leírást a szurkolói hangok és a gólöröm zenék telepítésével kapcsolatban.)Egyébként a játékban a HSP 14 telepítés után fekete fülük van a játékosoknak. (Legalábbis a Fradinál.)Üdv:szakimaki

pancho  » 2013-12-04 11:38:19

Kitiltva

Hsz.: 17

Sziasztok, tudnátok abban segíteni, hogy hogyan kell betenni a játékba saját zenéket, illetve szurkolói hangokat, ha ez lehetséges? előre is köszi!rn

LaMartin  » 2013-11-24 22:08:24

Kitiltva

Hsz.: 22

Sziasztok! A hsp14 van xbox360-ra? Ha igen, akkor hol lehet letölteni? Előre is köszi!

gulaxy  » 2013-11-06 19:36:27

Kitiltva

Hsz.: 5

Először is köszönöm,rnEgy problémát találtam. NBII-s, játékos karriert indítottam, saját játékossal, a ZTE-vel. A második mérközésnél jött a gond, a vezérlés kiválasztásánál, nem hozott fel mezt, majd minden előzetes figyelmeztetés nélkül kilép a játékból.rnÚjrakezdtem, a fenti paraméterekkel, csak NBI-ben, és a Fradival. Nem volt gond.rnErre van valami megoldás?rnrnKöszönöm,rnZsolt

kuzco007  » 2013-11-03 22:26:09

Admin

Kitiltva

Hsz.: 904

Írjatok, hogy tetszik?

Adatlap

FIFA 14

megjelenés: 2013. szeptember 26.

fejlesztő: EA Canada

kiadó: EA Sports

Web Fórum Teszt
Galéria Demó Patch
A játékhoz több galéria is kapcsolódik,
kérlek, válassz az alábbiak közül!
Kapcsolódó cheat:
Kapcsolódó videó:

  tovább az adatlaphoz...