kuzco007 » 2015-08-23 00:56:40
Hsz.: 904
mysuti írta:
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy várható-e nb 3 a FIFA 14-hez?
rnrnNem tervezzük.
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy várható-e nb 3 a FIFA 14-hez?
kuzco007 » 2015-08-23 00:54:37
Hsz.: 904
Még ma megjelenik a HSP 14!!!rnhttp://www.fifahungary.hu/hirek/HSP_14_megjelenesi_datum_es_informaciok
mysuti » 2014-10-21 18:10:07
Sziasztok!Azt szeretném kérdezni,hogy várható-e nb 3 a FIFA 14-hez?
kuzco007 » 2014-07-23 02:19:22
Hsz.: 904
Nem lehet frissíteni, a Match Dayt betudod kapcsolni, de akkor nem lesz a magyar bajnokság benne.
DagostaHUN » 2014-07-02 20:52:33
Sziasztok!rnHa felrakom a HSP 14-et, akkor lehet a játékon belül frissíteni a kereteket vagy nem? Illetve a match day funkció be lehet kapcsolva vagy nem?
Zsul » 2014-04-28 17:25:54
Sziasztok!rnrnAzt szeretném kérdezni, hogy van e itt olyan kiegészítő készítő, aki megcsinálná a soron következő VB-re használatos ADIDAS játékvezetői mezt? Persze sima, vb-s jelvény nélkül is, hogy univerzálisan lehessen használni.rnJah és még egy nem elhanyagolható kérdés: megtenné ezt úgy hogy FIFA 10 kompatibilis legyen?
rnTudom, hogy ez itt a HSP 14, de ha lenne FIFA 10-re, akkor mindjárt egy mezt két FIFA alatt is lehetne használni, mert az kompatibilis a FIFA 09-el is. Tudom... tudom... ki játszik még ezekkel... pl. én.
rn(Ott, még ha akarok, játszhatok 45 percet is, azért azokkal játszom, meg veszettül tetszik a FIFA 09 dinamikája.)rnJó lenne, ha nem csak mindig az aktuális fifákhoz készülne kiegészítő mez...
rnTudom, hogy ez itt a HSP 14, de ha lenne FIFA 10-re, akkor mindjárt egy mezt két FIFA alatt is lehetne használni, mert az kompatibilis a FIFA 09-el is. Tudom... tudom... ki játszik még ezekkel... pl. én.
rn(Ott, még ha akarok, játszhatok 45 percet is, azért azokkal játszom, meg veszettül tetszik a FIFA 09 dinamikája.)rnJó lenne, ha nem csak mindig az aktuális fifákhoz készülne kiegészítő mez...
Nub » 2014-03-21 20:17:11
Sziasztok!rnrnLesz ebből friss verzió, ami tartalmazza a téli átigazolásokat vagy nem, mert annak örülnékrnrnU.I.: miért halott az oldal?
Nub
morpheusm » 2014-01-24 14:53:53
Elnézve az oldal aktivitását, szerintem ebből nem lesz semmi.
norbert250 » 2014-01-19 15:47:04
Azt hiszem, hogy rosszul fogalmaztam az előbbi hozzászólással... Hogyan lehetne megoldani, hogy a HSP-t is tartalmazza a játék, és a legújabb/frissebb kereteket is?
norbert250 » 2014-01-17 23:04:38
Sziasztok! Kérdéssel és kéréssel fordulnék felétek! Én rendszeresen használom a fifahungary-t, hogy színesebbé és izgalmasabbá tegyem a játékot. Ezen kívül beletettem a fifa-infinitit, mert így számos bajnokság, játékos, mini arc, ország használatba vehető az alap játék mellett, de megpróbáltam mellé feltelepíteni a HSP-t is persze és nagyon összekutyulta egymást a kettő... pl.ha a HSP-t telepítem másodjára akkor magyar csapatok nincsenek, de az összes magyar játékosból lengyel lesz és ez fordítva is igaz... És ezért gondoltam, hogy megkérdezem, hogy lehetne-e készíteni olyan patch-et amiben a magyar NBI,II is szerepel, azon kívül mondjuk egy török bajnokság is egyben ? Előre is köszönöm!
morpheusm » 2014-01-12 17:15:47
Kamerabeállításoknál be lehet állítani, hogy mennyire közelítsen a kamera. Így közelebb "hozhatod" a játékosokat.
jojo70 » 2013-12-31 14:30:17
Sziasztok. lenne pár észrevételem.megvettem eredetibe a 14 ahogy a 13 12 is. De a 14 ben a kamerabeállitás nagyon gagyi olyan messze vannak a játékosok alig látni belölük valamit. Pl 13 ban nagyon jo volt közelebb látni a játékot(.laptopon játszom.)A másik, az arénamenüben a sajátzenék amit én magam teszekbe egyszer csak megszolalnak játék közben is... Hát elég fura. Valaki vélemény???
szakimaki » 2013-12-30 21:10:28
Sziasztok!Nekem az a problémám a HSP 14 feltelepitése után, hogy a második szezon kezdettől kidob már a mezválasztásnál.Valakinek megoldás??? Előre is köszi.
szakimaki » 2013-12-30 08:58:00
Sziasztok!A HSP 14 nekem nagyon tetszik csak a szurkolói hangokat és a gólöröm zenéket nem sikerült betenni a játékba (ha lehet kérnék egy szájbarágós leírást a szurkolói hangok és a gólöröm zenék telepítésével kapcsolatban.)Egyébként a játékban a HSP 14 telepítés után fekete fülük van a játékosoknak. (Legalábbis a Fradinál.)Üdv:szakimaki
pancho » 2013-12-04 11:38:19
Sziasztok, tudnátok abban segíteni, hogy hogyan kell betenni a játékba saját zenéket, illetve szurkolói hangokat, ha ez lehetséges? előre is köszi!rn
LaMartin » 2013-11-24 22:08:24
Sziasztok! A hsp14 van xbox360-ra? Ha igen, akkor hol lehet letölteni? Előre is köszi!
gulaxy » 2013-11-06 19:36:27
Először is köszönöm,rnEgy problémát találtam. NBII-s, játékos karriert indítottam, saját játékossal, a ZTE-vel. A második mérközésnél jött a gond, a vezérlés kiválasztásánál, nem hozott fel mezt, majd minden előzetes figyelmeztetés nélkül kilép a játékból.rnÚjrakezdtem, a fenti paraméterekkel, csak NBI-ben, és a Fradival. Nem volt gond.rnErre van valami megoldás?rnrnKöszönöm,rnZsolt
Adatlap
A játékhoz több galéria is kapcsolódik,
kérlek, válassz az alábbiak közül!
kérlek, válassz az alábbiak közül!
Kapcsolódó cheat:
Kapcsolódó videó:





