Rui » 2011-02-09 16:56:39
Hát te nagyon rosszul kelhettél fel aznap mikor ezt írtad
Ennek a játéknak csak a menüje rossz. A grafika a mozgás a játszhatósága az nagyon jó már. Mondjuk a sok hitvány EA-s labdák helyett a rendes valós lasztikat tennék bele mondjuk visszamenőleg legalább 20 évre amik voltak labdák EB,VB,az összes liga labdák stb...
Ennek a játéknak csak a menüje rossz. A grafika a mozgás a játszhatósága az nagyon jó már. Mondjuk a sok hitvány EA-s labdák helyett a rendes valós lasztikat tennék bele mondjuk visszamenőleg legalább 20 évre amik voltak labdák EB,VB,az összes liga labdák stb...
ultrahool » 2010-11-26 12:44:42
az én véleményem hogy ez a fifa (ugyanúgy mint az előző kettő) egy rakás sz**r, nem tudnak egy normális fifát összehozni, pedig pár éve még sikerült azóta viszont évről évre rosszabb,a grafika nem hogy szebb lenne de rosszabb mint 3 éve , egyáltalán minek adnak még ki fifát? hallottam hogy a PES fogja átvenni a helyét és hogy őszinte legyek nem csodálom mert ott sokkal jobban értenek hozzá.
juviktor9 » 2010-11-03 09:50:07
Sziasztok, ha van kedvetek ONLINE BAJNOKSÁGBAN FIFA 11-el játszani, akkor látogassatok el mindenképp a honlapomra, KÖZVETLEN IP-VEL lehet játszani, szóval nem feltétele az online regisztrálás.Nézzetek körül a honlapon, aztán ha tetszik már indulhat is a játék.:
http://fifachampions.5mp.eu
http://fifachampions.5mp.eu
Rui » 2010-10-14 14:04:23
A játék menüje hihetetlenül el lett rontva. Már csak ha a csapat kezelésére gondolok már akkor vannak súlyos értelmetlen összevisszaságok. pl. ha belépek a csap.kezelésébe már rögtön használnom kell a csúszkát hogy láthassam a teljes kezdő 11-emet mert az utolsó név már nem fér bele. A cseréket és tartalékokat nem rendszerezi pozíció szerint automatikusan, hanem össze vissza rakja őket. A csap.keretbe ha belépek ott a keret mellett egy rohadt nagy csapat címer van ami elfoglalja a menü felét. Kérdem én miért nem lehetett a címer helyett odatenni a felállás taktika stb. funkciókat hogy ne keljen mindig kilépni a keretből és belépni mondjuk a felállásba ha változtatni akarok . Mert ugye alapból a keretbe lépek be általában hogy nincs e sérült vagy fáradt játékos vagy ha éppen másik játékost akarok játszatni. Ha pedig felállást akarok változtatni akkor ott lehetne rögtön mellette és nem kellene kilépkedni meg vissza.Folytathatnám a mezszámszerkesztéssel is ami úgyszintén itt lehetne...stb.
RoByka6 » 2010-10-08 09:03:05
Sziasztok!
Én is kipróbáltam a demót, sőt elég sokat is játszottam vele, de azóta már megvan a teljes is!
Nekem kimondottan tetszik a játék, ha a tavalyi fifát nézzük akkor attól mérföldekkel jobb szerintem.
Sajnálatomra már a demókban nem nagyon szokott megtalálható lenni kedvenc csapatom a Liverpool!
Nem is emlékszem már rá, hogy melyik Fifa demóban volt utoljára benne!
Én is kipróbáltam a demót, sőt elég sokat is játszottam vele, de azóta már megvan a teljes is!
Nekem kimondottan tetszik a játék, ha a tavalyi fifát nézzük akkor attól mérföldekkel jobb szerintem.
Sajnálatomra már a demókban nem nagyon szokott megtalálható lenni kedvenc csapatom a Liverpool!
Nem is emlékszem már rá, hogy melyik Fifa demóban volt utoljára benne!
imagine32 » 2010-09-25 23:27:53
Barca-Madrid 1-2
a végén 1v1 be kihagytam
(((((((((
Profin 10 perces
a végén 1v1 be kihagytam
(((((((((Profin 10 perces
CR7Honti » 2010-09-25 14:50:25
Ma demo-ba Professional szinten 6perces meccsen 8-1re ütöttem ki a Barcelonát,a Real Madriddal.
Ezt megkellett osztanom
Ezt megkellett osztanom
gabe logan » 2010-09-20 23:16:33
Szerintem egész jó lett ez a fifa...nem tudom még melyik játékot vásároljam meg. Amúgy nekem is kicsit homályos tűnt a kép...mondjuk csak 2 meccset játszottam eddig, majd utánanézek a beállításoknak.
"Jó estét, jó szurkolást!"
Valós petíció MAGYAR kommentárért a PES-hez :http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=227412
Valós petíció MAGYAR kommentárért a PES-hez :http://forums.pesfan.com/showthread.php?t=227412
ronaldo1987 » 2010-09-18 21:13:31
közben rájöttem!
16:9-en jó lett a kép!
köszi az ötletet marki!
16:9-en jó lett a kép!
köszi az ötletet marki!
ronaldo1987 » 2010-09-18 20:11:34
Köszi marki0525!
Megjavult és tényleg a képfelbontással volt gond!
De te fölraknál nekem egy képet a tiédről, hogy kb milyennek kellene lennie?
Megjavult és tényleg a képfelbontással volt gond!
De te fölraknál nekem egy képet a tiédről, hogy kb milyennek kellene lennie?
marki0525 » 2010-09-18 18:28:25
A képed alapján vagy az élsimítás nincs bekapcsolva vagy a felbontás van rosszul beállítva
Erre mást sajnos nem tudok mondani, direkt megnéztem hogy szögletnél nálam milyen képed ad , de tökéletesen éles ottis...


Erre mást sajnos nem tudok mondani, direkt megnéztem hogy szögletnél nálam milyen képed ad , de tökéletesen éles ottis...


mihug » 2010-09-17 17:22:31
hello Mindenki!
Egy nagyon fontos kérdésem van. Igen jó gépem van. Lazán fut maxon a játék, de mégsem teljesen. Néha ha jön egy video meccs közben és ha nyomok egy gombot beáll a képernyő (a hang megy tovább) jobb esetben tovább indul ,de meccs végén szinte soha, gombnyomás nélkül beáll a kép (a hang megy tovább). Ezután legtöbbször (9/10) hirtelen szürke lessz a kép és valami nagyon gyenge képű lesz a gép (mint paintba kb.)és kb a 1280*1024 es képernyőmből lesz 800*600as.Kijön egy párb. ablak hogy ...n24. fájl és valami képernyő illesztős cuccot ír és hogy ennek megoldásához indítsam újra a gépet és kérdezzek a Microsoft-tól. Ez a probléma újraindítás után megoldódik csak engem zavar. Előre is köszi a megoldást.
Egy nagyon fontos kérdésem van. Igen jó gépem van. Lazán fut maxon a játék, de mégsem teljesen. Néha ha jön egy video meccs közben és ha nyomok egy gombot beáll a képernyő (a hang megy tovább) jobb esetben tovább indul ,de meccs végén szinte soha, gombnyomás nélkül beáll a kép (a hang megy tovább). Ezután legtöbbször (9/10) hirtelen szürke lessz a kép és valami nagyon gyenge képű lesz a gép (mint paintba kb.)és kb a 1280*1024 es képernyőmből lesz 800*600as.Kijön egy párb. ablak hogy ...n24. fájl és valami képernyő illesztős cuccot ír és hogy ennek megoldásához indítsam újra a gépet és kérdezzek a Microsoft-tól. Ez a probléma újraindítás után megoldódik csak engem zavar. Előre is köszi a megoldást.
ronaldo1987 » 2010-09-17 14:36:25
Sziasztok Srácok!
Légyszi nézzétek meg ezt a képet! http://noob.hu/2010/09/17/fifa_11.bmp
A kérdésem az lenne a képpel kapcsolatban, hogy nektek is ez látszik-e szögleteknél!
Engem egy picikét zavar, hogy talán egy árnyalatnyit életlen a kép de lehet, hogy az én beállításom ilyen nem tudom!
Mindenesetre ne értsetek félre mert nekem nagyon tetszik ez a játék úgyhogy nem fikázni akartam csak lehetne egy nagyon picit élesebb a kép!
Bocs, hogy ide írok de a másik fórumon nem nagyon válaszolnak meg szerintem inkább ide illő a dolog!
No meg még annyit hozzáteszek, hogy góloknál az örömnél nem annyira felismerhető a játékos de meccs után már nagyon jó!
Nem tudom ti biztosan jobban értetek hozzá, hogy ez a játékban van így beállítva és a teljes-ben már jó lesz?
Vagy éppen lehetséges az, hogy most simán megy a demó a gépemen és a teljes nem megy?
Bocsássatok meg, hogy az én kis hülyeségeimmel traktállak titeket de egy kicsit ideges vagyok emiatt mert szeretném eredetibe megvenni a játékot!
Köszi, hogy elolvastad!
Légyszi nézzétek meg ezt a képet! http://noob.hu/2010/09/17/fifa_11.bmp
A kérdésem az lenne a képpel kapcsolatban, hogy nektek is ez látszik-e szögleteknél!
Engem egy picikét zavar, hogy talán egy árnyalatnyit életlen a kép de lehet, hogy az én beállításom ilyen nem tudom!
Mindenesetre ne értsetek félre mert nekem nagyon tetszik ez a játék úgyhogy nem fikázni akartam csak lehetne egy nagyon picit élesebb a kép!
Bocs, hogy ide írok de a másik fórumon nem nagyon válaszolnak meg szerintem inkább ide illő a dolog!
No meg még annyit hozzáteszek, hogy góloknál az örömnél nem annyira felismerhető a játékos de meccs után már nagyon jó!
Nem tudom ti biztosan jobban értetek hozzá, hogy ez a játékban van így beállítva és a teljes-ben már jó lesz?
Vagy éppen lehetséges az, hogy most simán megy a demó a gépemen és a teljes nem megy?
Bocsássatok meg, hogy az én kis hülyeségeimmel traktállak titeket de egy kicsit ideges vagyok emiatt mert szeretném eredetibe megvenni a játékot!
Köszi, hogy elolvastad!
sygma7 » 2010-09-17 14:12:31
Nagyon jó lesz ez PC-re csak az a baj, h sokak hardvere nem bírja, többek közt az enyém sem a P4 3.2Ghz-cel.
Adatlap
A játékhoz több galéria is kapcsolódik,
kérlek, válassz az alábbiak közül!
kérlek, válassz az alábbiak közül!
Kapcsolódó cheat:
Kapcsolódó videó:





